Little WorldLittle World

Little Moon Kreşimizin 2. Şubesi Little World kapılarını açıyor…

Milli Eğitim Bakanlığı Kapsamında;

  Erken yaşta yabancı dil öğretiminde amacımız, çocukların farklı kültürlere olan bakış açılarını zenginleştirmek, yabancı dil öğrenmeye olumlu tutum geliştirmelerini ve hayat boyu yaşamlarına etki etmeyi hedefliyoruz.

3-11 yaş arası erken dil öğretimi programını kullanarak, ayrı yaş grupları halinde, yaşama deneyimi sağlayarak doğal bir öğrenme metodu uygulamaktayız.

 

“İngilizce, çocuğunuzun sadece gelecekteki fırsatları değerlendirebilmesi adına bir gereklilik değil, aynı zamanda dünyaya açılan kapının anahtarıdır.”

 

  Yetişkinler,ebeveynler,ortaokul,lise öğrencileri için dil öğrenme yolculuğumuz devam ediyor…

Programda iletişimsel dil öğretimi yaklaşımı temel alınmıştır. Bu yaklaşıma uygun olarak öğretme-öğrenme sürecinde kursiyerlerin hedef dilde birbirleriyle ve eğitici ile etkileşime girmeleri sağlanır. Kursiyerlerin birbiriyle ve eğitici ile kişisel deneyimleri, düşünceleri ve yaşama dair çeşitli konular hakkında etkileşime girmelerine yönelik etkinlikler yapılır. Konular kursiyerlerin dil becerilerini geliştirmek için geleneksel dil bilgisi alanı dışındaki gerçek yaşam durumlarına yönelik olarak işlenir.

A1 Düzeyi / A2 Düzeyi / B1 Düzeyi / B2 Düzeyi / C1 Düzeyi/  C2 Düzeylerinde seviye belirlenir ve düzeye göre eğitim verilir.

Her seviye sonunda yapılan sınavlarda başarılı olan kursiyerlere Özel Öğretim Kurumları Mevzuatı çerçevesinde “Seviye Tamamlama Belgesi” düzenlenir. Programın sonunda yapılan sınavda başarılı olan kursiyerlere

“Kurs Bitirme Belgesi” düzenlenir.

Little World

Whatsapp Destek

Minik Aylin Kreş

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?